23 maja warszawski Novotel napełnił się na kilka godzin duchem młodej, europejskiej fotografii. To tam odbyła się gala finałowa 12 edycji Ogólnoeuropejskiego Konkursu Fotograficznego dla Studentów Discover Europe.

Novotel to ekskluzywny hotel znajdujący się w ścisłym centrum stolicy. Trudno było sobie wyobrazić lepsze miejsce, by uczcić wiele miesięcy pracy organizatorów i niesamowity wkład artystyczny uczestników. 3693 nadesłane zdjęcia to imponujący wynik i wybranie tych najlepszych było nie lada zadaniem dla jurorów. Całe wydarzenie, mające przedstawić nam podsumowanie konkursu oraz wszystkich jego zwycięzców, rozpoczęło się o godzinie 18:00 powitaniem wszystkich zgromadzonych gości. Wśród nich byli przedstawiciele uczelni, sponsorów, koordynatorzy lokalni projektu, członkowie zarządu ESN Polska, członkowie sekcji, studenci i wreszcie, najważniejsi na tej uroczystości, laureaci. Przebieg konkursu po kolei przedstawiali nam jego koordynatorzy oraz członkowie jury. Swoją chwilę na scenie miał też każdy zwycięzca, dzieląc się ze zgromadzonymi ideą i historią kryjącymi się za jego zdjęciem.

Poznawszy wszystkich laureatów, goście udali się na oglądanie wystawy najlepszych prac tegorocznej edycji Discover Europe oraz na mały poczęstunek.

Gala była oficjalnym zakończeniem 12 edycji konkursu, którego zwycięzców możecie poznać tutaj. Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować wszystkim uczestnikom oraz obecnym na gali konkursu, a także zaprosić Was do udziału w kolejnej, 13 już, edycji Ogólnoeuropejskiego Konkursu Fotograficznego Discover Europe.

 

http://www.discovereurope.esn.pl/