Czy często zastanawiasz się nad tym, jak czują się studenci zagraniczni przyjeżdżający do innego kraju? Nie znają języka tego kraju, nie mają żadnego wsparcia. W każdym semestrze naszą uczelnię odwiedza ponad 200 studentów z zagranicznej wymiany. Na początku są zagubieni i nie wiedzą gdzie szukać pomocy…
Czy wiesz, że właśnie TY możesz zostać prawdziwym bohaterem i najlepszym przyjacielem dla tej osoby?
Jak? To jest bardzo łatwe, wystarczy zostać Mentorem!

Studenci, którzy przyjeżdżają do nas na wymianę są bardzo towarzyscy, aktywni, gotowi na przygody, ale żeby się otworzyć i szybko się zaadaptować w nowym środowisku potrzebują Ciebie.
- Uwielbiasz nawiązywać nowe znajomości i chcesz znaleźć swojego ‘soul mate’ z zagranicy?
- Lubisz podróżować i poznawać odmienne kultury?
- Chcesz polepszyć znajomość języka obcego? A może znasz ich kilka i nie masz z kim ich praktykować?
Jeśli Twoją odpowiedzią chociażby na jedno pytanie było “tak”- gratulacje, jesteś idealnym kandydatem na Mentora!

Czym jest Program Mentor?
To program organizowany przez stowarzyszenie ESN AGH (Erasmus Student Network AGH), który ma na celu ułatwienie życia studentom zagranicznym (na przykład poprzez odbiór ich z lotniska, pomoc w zakwaterowaniu, ewentualnie jeszcze jakieś drobne przysługi) i oczywiście integrację Erasmusów z polskimi studentami.
Jeśli chcesz pomóc studentom z zagranicy, poznać ogromną ilość nowych ludzi z różnych stron świata, a także znaleźć sobie przyjaciela na całe życie- nie zastanawiaj się, wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Formularz: https://forms.gle/mfiTk5JV9BvuSBEJ7
Wypełnienie formularza nie zajmie Ci więcej niż pięć minut, a zostając Mentorem bardzo pomożesz co najmniej jednej osobie, która już się nie może doczekać aż Cię pozna.

W razie pytań skontaktuj się z nami mailowo: mentor.agh@esn.pl

Date: 
09/06/2019 to 23/06/2019