Witamy na oficjalnej stronie organizacji studenckiej ESN AGH!

  

Jesteśmy sekcją Stowarzyszenia Erasmus Student Network Polska. Naszym celem jest wspieranie i rozwój programów międzynarodowych wymian studenckich, w tym zwłaszcza programu Erasmus+. W ten sposób propagujemy ideę integracji międzynarodowej oraz zachęcamy do poznawania innych kultur.

Naszym mottem jest "Students helping Students". Jesteśmy pierwszą linią wsparcia dla studentów przyjeżdżających do Krakowa w ramach programu Erasmus+. Naszą pomoc oferujemy między innymi w kwestiach zakwaterowania czy w postaci oprowadzenia po mieście oraz uczelni. Zajmujemy się także organizacją wydarzeń, zarówno sportowych jak i kulturowych, a także wycieczek oraz imprez dla naszych zagranicznych przyjaciół. W ten sposób pomagamy im w aklimatyzacji z polskimi zwyczajami oraz zasadami.

ESN AGH to idealne miejsce do rozwoju swoich talentów oraz pasji. Nasi członkowie mają możliwość korzystania z organizowanych szkoleń w takich dziedzinach jak biznes, finanse, public relations, grafika oraz wiele wiele innych. Działalność w naszych komitetach skutkuje zdobyciem dodatkowego doświadczenia, które z pewnością przyda Ci się w budowaniu swojej kariery zawodowej.

Jeżeli czujesz, że ESN to organizacja dla Ciebie, zapraszamy na rekrutacje, które odbywają się na początku każdego semestru!